5. ročník soutěže Jazykový WocaBee šampionát

16. říjen 2023
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Michal Ošvát, WocaBee tým
5. ročník soutěže Jazykový WocaBee šampionát

Srdečně vás zveme vyzkoušet inovativní učební pomůcku na hodiny cizích jazyků a zároveň se tak zapojit do mezinárodní jazykové soutěže s názvem Jazykový WocaBee šampionát.

Online aplikace WocaBee na učení slovíček a frází už více než pět let úspěšně pomáhá učitelům zkvalitnit výuku, zjednodušovat práci a žákům dosahovat lepší výsledky. Až 98 % učitelů uvádí, že díky WocaBee si žáci zlepšili jazykové vědomosti, což potvrzuje i 96 % samotných žáků.
Česko-slovenská aplikace získala v roce 2022 ocenění Ministerstva hospodářství SR Inovativní čin roku.

WocaBee využívá 10 sofistikovaných procvičovacích metod a umělou inteligenci, která s žáky pracuje individuálně. Díky tomuto přístupu si každý žák slovíčka dlouhodobě zapamatuje. Kromě toho aplikace slovíčka také přečte a ověří jejich výslovnost pomocí mikrofonu. Z balíků slovní zásoby spustíte dokonce i hru nebo online písemku, kterou systém automaticky vyhodnotí. Další skvělou motivací je žebříček třídy a soutěže o ceny každý měsíc. Není potřeba nic instalovat – WocaBee spustíte online na mobilu, tabletu nebo počítači a funguje pro jakýkoliv cizí jazyk!

Získejte prostředky na modernizaci vaší školy

Pokud se nyní rozhodnete WocaBee bezplatně vyzkoušet na jeden měsíc, zapojíte se do slosování o ceny a také do motivační soutěže Jazykový WocaBee šampionát. V případě, že už aplikaci na škole používáte, jste do soutěži zapojeni automaticky. Máte tak šanci vyhrát ceny/příspěvek v hodnotě 75 000, 50 000 nebo 25 000 Kč na modernizaci školy a další ceny pro žáky i učitele. V šampionátu hodnotíme píli žáků v učení slovíček. Odměnou pro vás bude také zlepšení úrovně jazykových vědomostí na vaší škole!

Více o soutěže a cenách se dočtete v přiloženém letáku a na webu www.wocabee.app. Registrace probíhá do 20. 10. 2023

Soubory ke stažení