29. ročník mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA 2022

25. duben 2022
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Jana Cenková
29. ročník mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA 2022

Střední škola Havířov-Prostřední Suchá vyzývá dívky ze středních škol k účasti ve 29. ročníku mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA 2022. Soutěž je určena pro dívky – středoškolačky, které jsou ve školním roce 2021/2022 studentkou libovolného ročníku střední školy a v době podání přihlášky již dosáhly věku 15 let.

Finálový galavečer 29. ročníku MISS RENETA 2022 Nebe Peklo Ráj aneb Trilogie života proběhne v pátek 14. října 2022 v Havířově a bude jej moderovat Jan Čenský, jako hosté vystoupí Matěj Ruppert, Vladimír Hron, Eliška Rusková a další. Záštitu nad letošním ročníkem tradičně převzali Mgr. Stanislav Folwarczny – náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro školství a sport, Ing. Erika Jurinová – předsedkyně Žilinského samosprávného kraje a Ing. Josef Bělica, MBA – primátor statutárního města Havířov.

Pořadatelem tohoto mezinárodního projektu je již od roku 1993 krajem zřízená Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace, ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, Žilinským samosprávným krajem a Statutárním městem Havířov.

Podmínkou účasti je navštěvovat ve školním roce 2021/2022 libovolný ročník některé z různých typů středních škol bez omezení země a regionu (gymnázium, průmyslovka, obchodní akademie, střední odborná škola, učiliště atd.). Dívky na základě podané přihlášky do soutěže obdrží pokyny k vybranému castingu.

Více informací naleznete na webových stránkách www.missreneta.cz a v přiloženém letáku.

Soubory ke stažení