Adventní Zlín

30. listopad 2019
od 16.00 - Zlín
Adventní Zlín

Přijďte si užít vánoční atmosféru, dát si něco dobrého k jídlu či pití, koupit dárky na Vánoce, ohřát se u ohňových košů a strávit příjemné chvíle se svou rodinou a přáteli u kulturního programu.

Vánoční jarmark nabídne tradiční vánoční sortiment, řemeslné výrobky, ruční práce a drobné zboží, tradiční vánoční ryby a mnoho dalšího. Během celé akce se děti mohou těšit na Ježíškovu poštu, tvořivé dílničky, dětské kinečko, třídenní program “Starobylé Vánoce” nebo vánoční stezku “Letem vánočním světem”. Se svým umem se předvedou ledoví sochaři, proběhne festival vánočních punčů a focení u fotostěn.

V neděli 8. 12. 2019 proběhne v obřadní síni radnice od 13.00 do 19.00 hodin zápis do registru dárců kostní dřeně.

ADVENTNÍ ZLÍN 2019 | 30. 11. – 24. 12. 2019

Otevírací doba dřevěných stánků (občerstvení):

30. 11. – 23. 12. 2019 | 10.00–20.00 s možností prodloužení v návaznosti na kulturní program do 21.45
24. 12. 2019 | 10.00–14.00
25. 12. 2019 – 1. 1. 2020

Otevírací doba plachtových stánků (řemeslné výrobky):

7.–23. 12. 2019 | 9.00–18.00
24. 12. 2019 | 9.00–12.00

PROGRAM

DEN  ČAS  PROGRAM  KDE
So 30. 11. 15.00–15.30 ZŠ Malenovice – dětský sbor Čamlíci pódium
15.00–18.00 Tvořivé dílničky pro děti a malování na obličej stan
16.00–17.30  F-DUR JAZZBAND  pódium
Ne 1. 12. 15.00–17.30 CM VS Kašava pódium
17.45  Rozsvícení vánočního stromu  náměstí
18.00–19.00  Anna K. s kapelou  pódium 
Po 2. 12. 16.00–17.00 Dětské kinečko stan
17.00–18.00 DUNDEE & FRIENDS pódium
Út 3. 12. 16.00–17.00 Přímý přenos koncertu odboru soc. věcí z obřadní síně náměstí
17.00–18.00  Vánoční pohlednice z Městského divadla Zlín – vystoupení herců z MDZ       pódium 
St 4. 12. 16.00–17.00 Dětské kinečko stan
17.00–18.00  BLUE CIMBAL  pódium
Čt 5. 12. 15.00–18.30 Tvořivé dílničky s Radiem Čas stan
16.00–16.30  MIKULÁŠ, ČERT, ANDĚL a Čerti z Bylnice pódium 
16.30–18.00  Mikulášská nadílka pro děti  podloubí
17.00–18.30  STANDA HLOŽEK a Fredy Bittner Band pódium
18.30–20.00 Mikulášská diskotéka stodola
Pá 6. 12. 16.00–17.00 Dětské kinečko stan
16.30–17.30  ROCK & ROLLERS  pódium 
18.00–20.00 Dale B Willimas stodola
So 7. 12. 15.00–18.00  JAZZBOOK pódium
15.00–18.00 Vánoční tvořivé dílny pro děti stan
16.00 Festival vánočních punčů stodola
18.00–20.00 GOLDEN DELICIOUS pódium
Ne 8. 12. 10.00–11.00 Vánoční příběh – MŠ + ZŠ Tečovice pódium
15.00–18.00 Tvořivé vánoční dílničky s DDM ASTRA + malování na obličej stan
15.00–16.00 Marta Santovjáková Gerlíková & Cimbálová muzika VALAŠSKO pódium
17.00–18.00 NO NAME pódium
18.00–20.00 Avarom Bluesband stodola
Po 9. 12. 16.00–17.00 Dětské kinečko stan
17.00–18.00 ATELIÉR pódium
Út 10. 12. 16.00–17.00 Dětské kinečko stan
17.00–18.00 VELKÝ DECHOVÝ ORCHESTR ZLÍN pódium
St 11. 12. 16.00–17.00 Dětské kinečko stan
17.00–17.45 HŠ YAMAHA + ZŠ Kvítková pódium
18.00–18.20 Česko zpívá koledy s Deníkem pódium
18.30–19.30 FUNNY FELLOWS pódium
Čt 12. 12. 16.00–17.00 Dětské kinečko stan
17.00–18.00 VESNA pódium
18.00–20.00 Outěr & Řezňa (F.R.F.) stodola
Pá 13. 12. 16.00–17.00 Kačes, Dyják a spol. stodola
17.00–18.00 PRO TEBE pódium
18.30–20.30 Adventní oldies diskotéka s Luďkem Malárem pódium
So 14. 12. 15.00–18.00 Tvořivé Vánoce pro děti s Mojí dílnou stan
15.00–17.00 Odpoledne s hokejisty PSG Berani Zlín stodola
15.00–16.00 LEDOVÍ SOCHAŘI náměstí
16.00–17.30 THE ONLY WAY pódium
18.00–20.00 SMOKIE FOREVER BAND pódium
Ne 15. 12. 10.00–12.00 Kouzelné Vánoce s Jirkou Hadašem pódium
15.00–18.00 Tvořivé dílničky s Radiem Čas stan
15.00–18.00 Velké vánoční malování na obličej stan
14.00–17.00 Kouzelné Vánoce s Jirkou Hadašem pódium
18.00–19.00 MICHAL HRŮZA s kapelou pódium
Po 16. 12. 16.00–16.30 Bartošův dětský folklorní soubor pódium
17.00–18.00 KAREL KAHOVEC GEORGE & BEATOVENS pódium
Út 17. 12. 12.00–18.00 Starobylé Vánoce náměstí
16.00–16.30 FOGGY WAY pódium
17.00–18.00 80´FACTORY s Markétou Peškovou pódium
St 18. 12. 10.00–18.00 Starobylé Vánoce náměstí
16.00–16.30 FS Vonička + CM Paléska pódium
17.00–18.00 POUTNÍCI pódium
Čt 19. 12. 10.00–18.00 Starobylé Vánoce náměstí
16.00–16.30 Dětský folklorní soubor Trnečka Zlín pódium
17.00–18.00 LEGENDY SE VRACÍ pódium
18.00–20.00 Markéta Vodičková a Filip Vítů stodola
Pá 20. 12. 16.00–16.30 MUŽÁCI ze Zlína pódium
17.00–18.00 VOXEL s kapelou pódium
18.30–20.00 Adam Caha stodola
So 21. 12. 15.00–18.00 Andělské malování na obličej pro děti a tvořivá dílnička stan
17.00–18.00 Thom ARTWAY pódium
18.00–20.00 Kačes, Dyják a spol. stodola
Ne 22. 12. 10.00–11.00 Vánoční pohádka – Betlém aneb Putování za hvědou pódium
15.00–18.00 Tvořivé dílničky pro děti – zdobíme skleněné baňky stan
15.00–19.00 Betlémské světlo – Skauti Zlín, Lucernička pro Anetku – Charita Zlín stan
16.00–17.00 Peter JUHÁS pódium
17.00–17.30 Trampoty s Ježíškem – Cirkus trochu jinak, Andělé na chůdách náměstí
17.30 Nadace Korunka Luhačovice pódium
18.00–19.00 Martin CHODÚR s kapelou MACH pódium
19.00–21.00 DJ Martin Hrdinka pódium
Po 23. 12. 15.00–17.00 AVION BIG BAND ZLÍN pódium
17.00 JAZZZUBS pódium
Út 24. 12. 10.00–14.00 reprodukovaná hudba náměstí

Adventni Zlin 2019 cely program

Podrobnosti

Datum

30. listopad 2019 - AKCE SKONČILA

Čas

Od 16.00

Pořadatel

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s.

Cena

Účast na akci je bezplatná

Kapacita

Typ

Kulturní akce

Místo konání

Zlín

náměstí Míru 12
Zlín 76001